Повністю електричний BMW i7: майбутнє розкішного водіння

BMW i7 — це повністю електричний наступник BMW 7-ї серії, який має безліч функцій, що роблять його одним з найрозкішніших і найсучасніших електромобілів на ринку. Завдяки своєму витонченому дизайну та потужним характеристикам, i7 привертає до себе увагу всюди, де б він не з’явився.

Дизайн

BMW i7 — це красивий автомобіль з витонченим і сучасним дизайном, який неодмінно привертає увагу оточуючих. У передній частині автомобіля домінує велика решітка радіатора, яка тепер підсвічується. Фари також нові, і вони оснащені лазерною технологією, яка забезпечує відмінне освітлення вночі. Бокові частини автомобіля плавні і плавні, а задня частина характеризується тонкими задніми ліхтарями та інтегрованим спойлером.

Потужність

BMW i7 приводиться в рух двомоторною системою повного приводу, яка виробляє 536 кінських сил і 549 ньютонів крутного моменту. Завдяки цьому час розгону від 0 до 100 км/год складає всього 4,5 секунди, а максимальна швидкість — 238 км/год. i7 також має вражаючий запас ходу більше ніж 500 км на одному заряді.

Інтер’єр

Інтер’єр BMW i7 такий же розкішний, як і зовнішній вигляд. Салон просторий і комфортний, він наповнений високоякісними матеріалами. Сидіння обтягнуті м’якою шкірою, підігріваються та вентилюються для додаткового комфорту. На приладовій панелі домінує великий 14,9-дюймовий сенсорний дисплей, який керує інформаційно-розважальною системою автомобіля. Також є 12,3-дюймова цифрова панель приладів, яка надає всю необхідну інформацію для водія.

Технології

BMW i7 оснащений передовими технологічними функціями, включаючи систему автономного водіння 3-го рівня. Ця система дозволяє автомобілю самостійно керувати автомобілем в певних умовах, наприклад, на шосе. В i7 також є головний дисплей, який проектує важливу інформацію на лобове скло, і система камер кругового огляду, що забезпечує 360-градусний огляд навколишнього простору навколо автомобіля.

Ціни

BMW i7 стартує від $119 300, що трохи дорожче, ніж бензинова 7 Series. Однак i7 має низку переваг перед бензиновим аналогом, включаючи більший запас ходу, розкішніший салон та передові технологічні функції.

Поширені запитання

  • Який запас ходу у BMW i7?

Запас ходу BMW i7 за оцінками Агентства з охорони навколишнього середовища становить до 510 кілометрів на одному заряді.

  • Як швидко розганяється BMW i7?

Час розгону від 0 до 100 км/год у BMW i7 складає всього 4,5 секунди.

  • Яка максимальна швидкість BMW i7?

BMW i7 розвиває максимальну швидкість 238 км/год.

Яка ціна BMW i7?

BMW i7 стартує від 119 300 доларів США.

Висновок

BMW i7 — це вражаючий повністю електричний розкішний седан, який пропонує ряд переваг перед своїм бензиновим аналогом. Завдяки своєму витонченому дизайну, потужним характеристикам та розкішному інтер’єру, i7 неодмінно приверне увагу оточуючих, де б він не з’явився. Якщо ви шукаєте розкішний і передовий електромобіль, BMW i7, безумовно, варто розглянути.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: